Vajina Beyazlatma Nasıl Yapılır?

0
1100

Gerek erkekler, gerek kadınlar cinsel ilişkilerine fazlası ile önem veriler. İster modern toplumlar gibi cinselliği küçük yaşlardan itibaren bilinçli bir şekilde öğrenip ileride sorun yaşamayan coğrafyalarda olsun, ister geri kalmış toplumlarda olduğu gibi cinsel açlık çekilen coğrafyalarda olsun seks yaşamı her daim gündemi meşgul eder. Bu bakımdan da muhtemel sorunların çözülmesi, çeşitli sıkıntıların giderilmesi ve daha hoş cinsel beraberliklerin kurulabilmesi açısından bir takım önlemlerin alınması gerekli hale gelir. Bu bağlamda birbirinden farklı konular dikkat çekerken, en çok da cinsel beraberlik için kendini hazırlamak isteyen kadınların vajinal bölgelerinde yapılmasının gerekli görüldüğü estetik operasyonlar dikkat çeker. Söz konusu operasyonlar illa ki bıçak altına yatarak değil, çeşitli dokunuş ve hamleler ile de kolay bir biçimde gerçekleştirilebilir. Önemli olan hangi işlemin yapılacağıdır. Örnek olarak vajina beyazlatma işlemi son yıllarda teknoloji ile beraber de yaygınlaşan bir uygulama olarak kendini gösterir.

Vajina Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Bu uygulama doğal yollar ile yapılabildiği gibi, operasyonel işlemler neticesinde de ortaya konabilir. Eğer kadın esmer ise, genital bölgenin kararması kadını rahatsız etmeyecektir. Çünkü ten rengi ile vajina bölgesinin aynı renk tonlarında olması sıkıntı değildir. Fakat beyaz tenli kadınlar zaman içinde kararan vajinadan rahatsızlık duyabilirler. Bunun için de vajina beyazlatma işlemleri ister doğal yöntemler ile, ister farklı operasyonlar ile yapılabilir.

Lazerle vajina beyazlatma

Son zamanlarda hayatımıza çokca giren lazerin kullanım alanlarından biri de vajina beyazlatma işlemidir. Bununla deriye koyu rengi veren melanosit denen maddelerin eritilmesi amaçlanır. Çok dikkatli uygulanması gerekir. Çünkü yanık sebebi olabilir. O yüzden mutlaka uzman doktorlar tarafından yapılan uygulamaları tercih etmelisiniz.

Yine bir başka tıbbi yöntem bazı kremlerle beyazlatmanın denenmesidir. Bunu da konuya hakim dermatolg, plastik cerrah veya jinekologlara muayene olarak onların yönlendirmeleri doğrultusunda kullanabilirsiniz.

Vajinanın evde kendi imkanlarını kullanmak isteyen kadınlar tarafından beyazlatılması durumu söz konusudur. Bu noktada limon masajı uygulaması dikkat çeker. Birkaç damla limonun kararma yaşanan bölgeye uygulanması sonrasında masajla bu bölgeyi rahatlatmak ve damlaları cilde yedirmek sonucunda beyazlatma işlemi tamamlanır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken husus, masajın ardından ilgili bölgenin silinmesi değil, su ile yıkanmasıdır. Bunun düzenli aralıklar ile, 2 ya da 3 günde bir kez uygulanması başarıyı getirecektir.

Öte yandan zeytinyağı masajı da tıpkı limon masajı gibi önemli bir uygulama olarak kendini gösterir. Bu uygulamada masaj birkaç damla zeytinyağı ile yapılırken, limon masajından farklı olarak söz konusu masaj sonrasında cildin yıkanması değil, temiz bir bez ile silinmesi yeterli olacaktır. Çünkü zeytinyağı cildi besler ve vücuttan tamamen arındırılmasına gerek yoktur.

Dileyenler bu uygulama gibi elma suyu yardımı ile de benzer bir işlem yapabilirler. Yarım elmanın rendelenmesinin ardından suyunun bir tabağa alınarak vajinaya sürülmesi, masaj eşliğinde elma suyunun bu alana yedirilmesi ve elma suyunun kurumasının ardından sadece su ile ilgili alanın temizlenmesi yeterli olacaktır. Aynı işlemlerin yapılması, sırası bile değiştirilmeden, bir siyah üzümden elde edilen üzüm suyu ile de mümkün olur.

Görüldüğü gibi hem erkeğine güzel bir görünüm sunmak, hem de özgüven kazanıp güzel ve sağlıklı hissetmek için her kadın vajinasını doğal yollar ile beyazlatabilir. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here