Sadece Tek Seans Gerektiren Süper Etkili Estetik Uygulamaları

0
158

Hızlı, verimli ve doktor onaylı!

İğne korkunuz varsa, programınız sıkışıksa veya sadece zaman kaybetmekten hoşlanmıyorsanız tek seanslı tedaviler her zamankinden daha çekici hale gelir. Bu yazımızda sizler için tek seansta çok etki yaratan estetik uygulamalarına yer verdik. 

Hydrafacial

Hydrafacial fırtınası, son birkaç yılda dünyayı etkisi altına aldı. Bu uygulama cildin ihtiyaçları ve hassasiyetlerine uygun olarak derinlemesine cilt temizliği, soyma, yenileme, nemlendirme ve antioksidan koruma gibi işlemler içermektedir. İstek ve ihtiyaca göre yapılan eklenti tedavilerine bağlı olarak sonuçlar sağlar.

Sonuç: Temizlenmiş gözenekler, çok iyi bir şekilde nemlendirilmiş ışıltılı bir cilt.

Botoks

Kısa bir süre içinde hızlı bir yenileme için en iyi seçeneklerden biri de Dysport, Botoks gibi bir nöromodülatörler olarak kabul edilir. Doğru uygulandıklarında yüzünüzde donuk bir görünüm olmadan istediğiniz sonuçları sağlayabilirler. 

Lazer Tedavileri

İnatçı cilt lekelerinden kurtulmak söz konusu olduğunda fraksiyonel lazer tedavisi en etkili seçeneklerden biri olabilir. Tek bir tedaviden sonra bile doku ve kahverengi lekeleri iyileştirebilir. Birkaç gün içinde cildiniz eskisinden daha pürüzsüz hale gelir. 

Yüz Dolgusu

Normalde ilk bakışta farkedilmeyen sonuçlar için kademeli olarak ve sık sık tekrar edilen bir uygulama gerektirse de yılda bir kez tekrarlanacak şekilde enjeksiyon miktarını artırarak yapılabilen dolgu uygulamalarında temel amaç, tedaviyi tek bir seferde optimum hale getirmektir. 

Kombinasyon Tedavileri

Uzmanlar, kombinasyon tedavilerini birlikte gerçekleştirildiğinde tamamlayıcı ve güvenli olan tedaviler olarak adlandırır. Hastalar doğru bir kombinasyon ve sınırlı sayıda ziyaretle istedikleri sonucu sağlayabilirler. En sevilen ve etkili sonuçlar yaratan kombinasyon tedavilerine örnek verecek olursak, başı hafif tedavilerle birlikte kombine edilen Fraxel Dual ile eşleştirilmiş IPL gibi lazer uygulamaları çeker. Bu kombinasyon sayesinde yüz konturu iyileştirilirken, görüntüyü daha kalıcı hale getirmek için dermal dolgu maddeleri de dahil olmak üzere enjeksiyon uygulamaları yapılır. 

Doku Sıkılaştırma Tedavileri

Thermage ve Ulthera tedavileri tek seansta etkili sonuç veren tedavi yöntemleridir. Ameliyatsız yüz germe yöntemleri olarak tanımlayacağımız bu tedavilerden Thermage, radyo frekansı ile Ulthera ise ultrasonla güçlendirilmiş tedavilerdir. Her ikisi için de sadece bir seans tedavi yeterli olur. Operasyonun hemen ardından sonuçlar görülebilir hatta ciltteki sonuçlar 2-6 ay süresince devam edebilir. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here