Penis Büyütme Nedir?

0
223

Diğer kozmetik prosedürlerle, yani göğüs büyütme, karın germe, yüz dolguları ve benzerleriyle karşılaştırıldığında, penis büyütme hakkında çok daha az şey duyuyoruz. Bu nedenle penis büyütme hakkında cevaplanmamış birçok soru var. Örneğin; Nasıl yapılır? Neden? Güvenlikle ilgili endişeler nelerdir ve sonuçta neler olur?

İnsanlar penis büyütmelerini sadece estetik amaçlar için mi arıyorlar?

Evet. Penil protez gibi fonksiyonel yön konusunda yardıma ihtiyaçları varsa, bir ürolog bu sorunu ele almak için en uygunudur.

Her zaman istenen uzunluğa veya çapa ulaşıyor mu?

Penisin anatomik büyüklüğü sınır olmak üzere büyütme yapılabiliyor.

Bu prosedürler nasıl uygulanıyor?

Uzunluk eklemek için, kasık kemiğine bağlanan bağlar kesilir ve penisin tabanı dışarı çıkarılır. Birisi sadece penisi genişletmek istiyorsa, kolajen şeritleri penisin her iki tarafına yerleştirilir ve etrafına sarılır. Ayrıca yağ enjeksiyonu ile de penis büyütme yapılabilir.

Bu prosedürlerden herhangi biri erkeklerin ereksiyon olmasına ve ereksiyonu sürdürmesine yardımcı olur mu?

Bu bir ürologun uzmanlık alanıdır ve bu alanda bir uzmana danışılmalıdır. Penis büyütme prosedürü sadece estetik amaçlıdır.

Ortalama iyileşme süresi nedir?

Ayakta tedavi edilir. Hasta evde bir hafta iyileşir ve seks yapmadan önce 4 hafta beklemelidir. Kalınlaşma için iyileşme ise yaklaşık 3-5 haftadır; ancak hastalar 6-12 hafta cinsel ilişkiden kaçınmalıdır.

En sık görülen komplikasyonlar nelerdir?

Enfeksiyon, yara izleri ve kısalma. Penis çevresindeki greftler için% 10 enfeksiyon riski vardır. Bu hastalar antibiyotiklerle tedavi edilebilir.

Kısalma, skarlaşmayı penisi kasık kemiğine geri çektiğinde ameliyattan sonra ortaya çıkar. Bu, penisi uzatmak için kullanılan ligament serbest bırakma prosedürünün bir riskidir. Hastalar bunun olmasını önlemek için altı ay boyunca günde 6 saat ağırlıklı bir prezervatif kullanır.

Erkekler sonuçlardan ne kadar memnun kalırlar?

Değişir. Bazılarının en başından beri dizginlenmesi mümkün olmayan beklentileri vardır. Gerçekçi beklentileri olan ve fiziksel görünüşün (uzunluk, çevresi veya her ikisi) şartların izin verdiği ölçüde değişeceğini anlayanlar oldukça memnun kalırlar. Estetik değişikliklerin performanslarını etkileyeceğini düşünenler genellikle durumun böyle olmadığını keşfettiklerinde mutsuz olurlar. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, bu fonksiyonel bir işlem değildir, penislerinin çalışma şeklini değiştirmez. Tamamen kozmetiktir. Yine de, bazı erkekler estetik değişikliklerin ötesinde performansta da bir değişiklik bekleyebilirler.

İşlevden bahsetmişken, penis daha önce olduğu gibi çalışıyor mu, sadece daha büyük ve daha iyi mi?

Penis büyütmenin penis fonksiyonuna fizyolojik bir katkısı olmaz. Ancak kişi kendini daha iyi hissedeceği için psikolojik olarak fonksiyon artışı söz konusu olabilir.

Bu prosedürü düşünen erkekler için tavsiyeler nelerdir?

Her ameliyatta olduğu gibi riskler de vardır. En iyi hareket şekli, ameliyattan önce riskleri göz önünde bulundururken gerçekten dikkatli olmaktır. Bir de araştırma! Araştırma, güvenebileceğiniz bir cerrah bulmanın en iyi yollarından biridir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here