Orgazm Aşısı ve G Noktası Büyütme Ameliyatı Hakkında Merak Edilenler

0
666

Cinsellik hem erkek hem de kadın için oldukça zevkli olması gereken bir eylemdir. Erkekler için cinsellikten keyif almak çok daha kolay. Hem bu konuda daha çok şey biliyor olmaları hem de cinsellik konusunda daha fazla düşünüyor olmaları bu sonucu doğuruyor. Ancak modern zamanların kadınları için cinselliği daha keyifli hale getirmek için eğitimler, estetik ve cerrahi yöntemler geliştirilmeye devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de orgazm aşısı ve g noktası büyütme ameliyatı. Makalemizde; g noktası büyütme ameliyatı nedir, nasıl yapılır, orgazm aşısı nedir, kim yapar gibi tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

G noktası aşısı (orgazm aşısı) nedir?

Kadınların orgazm olabilmeleri için g noktası denilen noktanın uyarılması gerekmektedir. Bu kısım bazı kadınlarda bulunması ya da uyarılması zor bir noktada olabilir. Klitoris bölgesine dolgu uygulaması yapılarak bu bölgenin daha çıkkın ve belirgin olması sağlanır. Bu işleme de g noktası aşısı denir.

G noktası büyütme ameliyatı nedir?

Yukarıda açıklamış olduğumuz işlemin bir diğer adı da g noktası büyütme ameliyatıdır. Dolgu maddesi ile klitoris bölgesine enjeksiyon yapıldığı için bu işleme aşı adı da verilmektedir. Bu ameliyat daha doğrusu büyütme işlemi aslında oldukça basit bir dolgu işleminden farksızdır. Nasıl ki dudak dolgusu ya da çene dolgusu yapılıyorsa aynı işlem genital bölgede klitoris alanına da uygulanmaktadır.

Orgazm aşısının faydaları nelerdir?

Zamanla, yaşla ya da çeşitli hastalıklarla birlikte hormonlar değişir. G noktası da bu hormonların etkisi ile silinebilir, geri çekilebilir ya da hissizleşebilir. G noktası aşısı hyaluronik asit veya yağ enjeksiyonu ile büyütülür. Böylece klitoris daha çıkkın ve kabarık bir hale gelir. Kadınlar için orgazm çok daha kolaylaşır.

G noktası büyütme nasıl yapılır?

Bu işlem lokal anestezi altında yani bölgesel uyuşturma ile yapılır. Vajen mukozası altındaki g noktasına kullanılan dolgu maddesi kontrollü olarak enjekte edilir.  Bu işlem 5 ile 10 dakika arasında bir sürede tamamlanır. G noktası büyütme işlemi sonrasında ağrı olmaz, hastanın yatması ya da özel bir bakım yapması gerekmez. Işlem sonrası gündelik hayata hemen dönülebilir işe gidilebilir. Ayrıca g noktası belirginleştirme işleminden sonra aynı gün içerisinde cinsel ilişkiye de girilebilir.

G noktası büyütme işleminin etkisi ne kadardır? Tekrar yaptırılabilir  mi?

Tüm dolgu işlemleri gibi son derece basit ve acısız bir işlem olan bu dolgunlaştırmanın etkisi da 6 ay ile bir sene arasında değişir. Sonrasında isterseniz aynı işlemi yeniden yaptırabilirsiniz.

G noktası ile klitoris aynı yer midir?

Klitoris ile g noktası aynı şeylerdir. Klitoris daha çok g noktasının tıptaki isimlendirilmesidir. Tüm kadın vajinalarında bulunan bu bölge bazen elle hissedilebilir ve kolaylıkla bulunabilirken bazen çok daha belirsizdir. G noktası büyütme uygulaması bu tarz belirsiz durumlarda daha çok tercih edilir.

G noktası; vajianın 3-4 cm gerisinde ve 1-2 cm çapında kabarık bir bölgedir. Erkek ile birleşme sırasında uyarılması zor bir noktada olduğu için elle özel olarak uyarılması gerekebilir. Pozisyonlara göre değişen uyarılma süresini artırmak için en iyi yöntem g noktası büyütme işlemidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here