Koronavirüs Karantinasında Evde Egzersiz için 7 Ücretsiz Uygulama Önerisi

0
316

ücretsiz applicationlarSpor salonları, koronavirüsün yayılmasını durdurmak için birçok yerde resmen kapanıyor. Tabi siz ruh halinizi düzeltmek adına evde de bir egzersiz programı uygulayabilirsiniz. Hatta Instagram’daki birçok üst düzey eğitmen bile, evde en iyi antrenman trendlerini takipçileriyle paylaşmaya başladı. Daha da iyisi: Tonlarca fitness uygulaması, sosyal ortamlardan uzaklaşan insanlar için, önümüzdeki birkaç hafta boyunca ücretsiz dersler vermeye karar verdi.

Biz de sizin için, bu dönem kısa süreliğine de olsa ücretsiz hizmet veren, evde egzersiz yapmanıza olanak sağlayacak egzersiz uygulamalarını toparladık.

Uyarı: Eğer kendinizi hasta hissediyorsanız, spor yapmak için lütfen iyileşmeyi bekleyin.

Kardiyo aletlerine erişiminiz varsa… Peloton’a kaydolun

Zaten bisiklet veya koşu bandınız varsa, Peloton uygulamasının tüm kardiyo ihtiyaçlarınız için mükemmel bir arkadaş olduğunu biliyorsunuzdur. Hem de şimdi, 90 gün ücretsiz. Kendi bisikletinize veya koşu bandınıza atlayıp eğitmenlerin sizi yönlendirmesine izin verebilirsiniz. Ayrıca, uygulama içinde en iyi eğitmenlerle birlikte güç, yoga ve esneme seanslarına da katılabilirsiniz.

Sadece vücut ağırlığı egzersizlerini tercih ediyorsanız… Daily Burn’u deneyin

Daily Burn‘a kaydolun ve 60 günlük ücretsiz antrenman kazanın. Halter ile tamamlanan kuvvet antrenman programlarıyla beraber, egzersizlerinin çoğunu sadece kendi vücut ağırlığınızla da tamamlayabilirsiniz. Her gün yeni bir rutin sundukları için bundan sıkılmayacaksınız.

Terlemek için dans etmek istiyorsanız… Obé’ye göz atın

Obé yeni kullanıcılar için, canlı sınıflar ve aralarından seçim yapabileceğiniz 2.500’den fazla isteğe bağlı antrenmanla birlikte 30 gün boyunca ücretsiz. Birçok kullanıcı bu uygulamada, dans ve dans HIIT seanslarını tercih ediyor. Karantinada geçirdiğimiz bu günlerde eğlenerek ter atmak isterseniz, tam size göre!

Ağırlıklarınız varsa ve güç üzerine çalışmak istiyorsanız… NEOU’ya kaydolun

İlk 30 günü ücretsiz olan NEOU‘da, bir dizi halter ve birinci sınıf kuvvet antrenman rutinleri bulacaksınız. Son dönemlerde popüler hale gelen kettlebell hareketlerine de bir göz atabilirsiniz.

Akışınızı bulmak istiyorsanız… Bulldog Online’ı deneyin

EXTEND60 kodunu kullanın ve Bulldog Online‘dan 60 günlük ücretsiz yoga seansı kazanın. Seviyenizi (başlangıç, orta veya ileri seviye) seçebilir ve evde denemek için bir dizi seansa katılabilirsiniz. Ayrıca daha sakinleştirici, daha yavaş akışlar, belirli bir alana odaklananlar (sıkı kalçalar gibi) veya kalbinizi güçlü, daha hızlı bir ritimle attıracak başka seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

Sadece yoga yapmak istiyorsanız… CorePower Yoga’ya göz atın

Önümüzdeki ay boyunca herkes için ücretsiz olan CorePower, evdeki insanlar için stüdyo içinde egzersiz yapma deneyimi sunuyor. Yatıştırıcı pozlarla birlikte, hızlı tempolu akışlara sahip bir seviye seçebilir, güç antrenman hareketlerini yoga hareketleriyle karıştırabilirsiniz.

Her şeyin bir karışımını istiyorsanız… Sweat Factor’u deneyin

Sweat Factor‘un 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü başlatın ve tonlarca farklı egzersiz stilini test edin; bir gün yogaya, bir sonraki gün halter sınıfına giden ve hafta sonları koşan kişiler için mükemmel. Sadece vücut ağırlığı egzersizlerine, hatta hamile kadınlar için tasarlanmış egzersizlere kadar her şeyi bulacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here