G Shot Uygulaması ile Cinsel Hayatınızı Canlandırın

0
377

Cinsellik, her toplum için en önemli konular arasında gelir. İlk çağlardan günümüze kadar insana dair ehlileşmeyen ya da pek fazla değişime uğramayan önemli unsurlardan olan cinsellik, modern insanın da hayatında çok dikkat çeken bir yere sahip olma özelliğini sürdürmektedir. Çünkü insanlar beğendikleri ve arzu ettikleri karşı cinsler ile temas kurup cinsel beraberlik yaşamayı isterler. Bu noktada da birbirinden önemli konular ön plana çıkar. Özellikle de çiftlerin yataklarından en tatmin olmuş, en güzel ve hoş şekilde çıkmalarının sağlanması, yani iki tarafın da ciddi anlamda orgazm yaşaması oldukça kritiktir. Eğer taraflardan en az biri orgazm olamıyor ise, o beraberlik de pek başarılı sayılmayabilir. Bundan dolayı yıllar içinde çeşitli kavramlara ve unsurlara yönelim gösterildiği görülmekte iken, son zamanlarda daha çok duyulan g shot ise bilinmesi gereken bir başka konu olarak dikkat çekmektedir.

G Shot Nedir?

Erojen bölge enjeksiyonu olarak da bilinen g shot, kadınların daha güçlü ve daha kaliteli orgazm olabilmeleri adına yapılan bir uygulamadır. Cinsel başarının sağlanmasında erkeklerin orgazm olması kadar kadınların da bu duyguyu güçlü şekilde tatmaları söz konusu iken, bunun için de bir takım uygulamaların ortaya çıktığı rahatlıkla görülebilir. G shot uygulaması ile kadınlar çok daha tatminkar bir seks dönemi geçirirlerken, bununla beraber en kaliteli ve en güzel cinsel beraberlikler de üst üste yaşanabilir. Burada önemli olan cinsel bölgeye erojen unsurların enjekte edilmesi işlemidir.

Kadınlar iki şekilde orgazm olurlar. Bunların ilki klitoris bölgesinin tatmin edilmesi ile, diğeri ise G noktası adı verilen bölgenin uyarılması ile mümkündür. Vajina girişinden itibaren 2 ila 3 cm gibi bir mesafede bulunan bu bölge, ön duvarının uyarılması ile tatmini yaşar. G shot, tam da bu bölge için gerçekleştirilen bir uygulamadır.

G Shot Uygulaması Nasıl Yapılır?

Vajina ön duvarındaki G noktası olarak adlandırılan süngerimsi bölgenin arkasına hyaluronik asit içeren dolgu veya kendisinden alınan yağ ile bu işlem yapılır. Amaç operasyon esnasında bölgenin bir miktar daha belirgin hale getirilmesi ve sürtünmeyle daha uzun soluklu ve kaliteli bir zevkin alınmasının sağlanmasıdır. Doğum yapmamış kadınların da bu uygulamadan faydalanabildiği görülürken, çiftlerin cinsel ilişkilerine doğrudan katkı sağlayan bu operasyon ile ilişkiler de güzel bir seyir içine girer. Bakirelere bu işlem uygulanamaz.

Vajinal bölgenin estetik açısından çeşitli işlemler ile güzelleştirilmesi son zamanlarda sıklıkla yapılan uygulamalar arasında yer alırken, G noktasının da g shot uygulaması ile doğrudan desteklenip orgazma daha hazır bir yapının oluşturulması da kadınları memnun eden gelişmeler arasında gelir. Son yıllarda dünyanın pek çok noktasında tercih edilen bu uygulama, ülkemizde de yaygın şekilde yaptırılmaya başlamıştır. Bu sayede her iki tarafın da yatakta memnun kaldıkları, karşılıklı güzel duygular ve orgazmın tadılmasının mümkün kılındığı fark edilebilmektedir. Şimdi siz de konuyla ilgili daha detaylı bilgiler için uzmanınızla görüşebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here