Doğal yollarla dudak dolgunlaştırma yöntemleri nelerdir?

0
728

Doğal yollarla dudak dolgunlaştırma yöntemleri nelerdir? Evde doğal yöntemlerle dudak büyütme mümkün mü? İşte doğal yollarla dudak dolgunlaştırma yöntemleri…

Doğal yollarla dudak dolgunlaştırma yöntemleri nelerdir?

İnce dudaklı kadınlar daha dolgun dudaklara sahip olmak için birçok yöntem deniyor. Günümüzde özellikle ABD’de yaygın hale gelen dolgun dudak trendi tüm dünyada kadınların ilgisini çekiyor. Piyasada dudak dolgunlaştırmayı hedefleyen çok sayıda ürün satılıyor olsa da doğal yollarla dudak dolgunlaştırma yöntemleri kozmetik zarara yol açmadığı için daha çok tercih ediliyor.

Makalemizde kozmetik ürünler kullanmadan ya da estetik operasyonu olmadan doğal yollarla dudak dolgunlaştırma yöntemlerini inceledik.

Doğal yollarla dudak dolgunlaştırma yöntemleri nelerdir?

Nane yağı ile dudak dolgunlaştırma

Cilde sürüldüğünde ferahlatıcı bir etki bırakan nane yağı dudak bölgesini daha dolgun hale getirir ve dudak rengini canlandırır. Oldukça faydalı bir ürün olan nane yağı doğal bir uyarıcıdır ve bu sayede dudak bölgesini dolgun hale getirir.

Şeker ile dudak dolgunlaştırma

Dudaklara hindistan cevizi yağı ve şekeri sürmek dudak bölgesindeki kan akışını hızlandırır ve böylece dudaklar daha dolgun bir görünüm kazanır ve rengi canlanarak daha kırmızı bir hal alır.

Highlighter ürünleri ile dudak dolgunlaştırma

Dudağın aşk tanrısı yayı olarak bilinen bölgesine highlighter ürünü uygulamak dudakların daha dolgun görünmesini sağlar. 

Bal ile dudak dolgunlaştırma

Bal, dudakları nemlendirir. Bu sebeple dudak bölgesine bal sürerek dudakların nemlenmesi sağlanır ve görünümü daha dolgun hale gelir.

Tarçın ile dudak dolgunlaştırma

Tarçın ve zeytinyağını karıştırın ve karışımı dudaklarınıza sürün. Doğal bir uyarıcı olan tarçın dudakları yumuşak hale getirir ve dolgunlaştırır.

Buz kompresi ile dudak dolgunlaştırma

Dudaklara geçici süre ile buz kompresi uygulamak dudak bölgesinin daha kırmızı bir renk almasını sağlar ve dolgun hale getirir. Dudaklara iki dakika süre ile uygulanacak buz kompresi doğal dudak dolgunlaştırma için hızlı sonuç verir.

Yağ enjeksiyonu nedir ve nasıl yapılır?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here