Diş hekimlerine göre en iyi 10 evde diş beyazlatma seti

0
404

Diş beyazlatma seti ürünleri dişte oluşan renk tonu farklılıklarını gidererek dişlerin daha beyaz görünmesini sağlar. Diş hekimlerine göre en iyi 10 evde diş beyazlatma seti hangisidir?

Diş hekimlerine göre en iyi 10 evde diş beyazlatma seti

Yiyecek ve içecekler sebebiyle dişlerde oluşan lekeler dişin iç tabakasının zamanla sarı bir renge bürünmesine sebep olur. Sigara alışkanlığı ve yaşlılık gibi faktörler de bu sürece olumsuz etki eder. Piyasada diş beyazlatma amacıyla satılan bazı ürünler dişlerde oluşan renk tonu farklılıklarını gidermeyi ve dişlerin daha beyaz görünmesini amaçlar. Fakat doğru diş beyazlatma seti seçimi son derece önemlidir. Peki diş hekimlerine göre en iyi 10 evde diş beyazlatma seti hangisidir? 

Diş hekimlerine göre en iyi 10 evde diş beyazlatma seti hangisidir?

Crest 3D White Strips with Light

Dünyaca ünlü diş bakım ürünleri üreten Crest diş beyazlatma bantlarının yanı sıra bu ürününde diş lekelerini hedef alan mavi renkli bir cihazla karşımıza çıkıyor. Yaklaşık 60 dakika süre ile diş beyazlatma bandı uyguladıktan sonra kullanılan bu ürün 10 dakika süre ile dişlere düşük oranda hidrojen peroksit vererek beyazlatma etkisini artırıyor.

Supersmile Professional Whitening System

Supersmile diş macunu ve diş beyazlatıcı jel içeren bu kit leke oluşumunu engelliyor ve mine tabakasını güçlendiriyor.

Crest 3D White Strips 1-Hour Express Whitening Kit

Diş beyazlatma için hızlı çözüm isteyen kişilere uygun olan bu ürün dişleri 1 saat içinde beyazlaştırdığı iddiasıyla satılıyor. Kit içerisinden çıkan ve daha yüksek oranda hidrojen peroksit içeren diş beyazlatma bantları 1 saat süre ile uygulanıyor. Ürün hassas dişler için tavsiye edilmiyor.

AuraGlow Deluxe Home Teeth Whitening System

Başka markaların benzer ürünlerinde kullandığı LED ışığı teknolojisinin yanı sıra AuraGlow bu ürününde 5 adet LED lambası kullanarak diş beyazlatma sürecini karmabid peroksit ile beraber hızlandırıyor. 

Glo Brilliant Teeth Whitening Kit

New York’un en ünlü diş hekimleri tarafından üretilen Glo kiti ısı ve LED ışığı teknolojisi ile evde hızlı diş beyazlatma imkanı sunuyor. Ürün kahve, çay, alkol ve sigara sebebiyle oluşan lekeleri gideriyor. 

Crest Pro-Health Daily Two-Step Toothpaste System

Diğer diş beyazlatma kitlerine oranla daha ucuz fiyata satılan bu ürün dişte plak oluşumunu en aza indirgeyerek 1 hafta gibi bir sürede dişlere daha beyaz bir görünüm kazandırıyor. 

AuraGlow Teeth Whitening Pen

Diş beyazlatma kalemi olan bu ürünü çantanızda rahatça taşıyabilirsiniz. Günde 1 ila 2 defa kullanılması önerilen üründe naneli diş beyazlatma jeli bulunuyor. Düzenli kullanımda 7 ila 10 gün içerisinde etkisini gösteriyor.

Zimba Professional Teeth Whitening Kit

Zimba tarafından üretilen diş beyazlatma kitinde 28 adet hindistan cevizi yağı ve nane aromalı diş beyazlatma bandı bulunuyor. Düzenli kullanımda 14 gün sonra sonuçlar gözle görülür hale geliyor.

Cali White Vegan Teeth Whitening Kit

Diş beyazlaştırıcı jel içeren ürün dişte oluşan lekeleri 2 hafta içinde çıkardığı iddiası ile satılıyor. Veganlar için uygun, gluten, paraben ve sülfat içermeyen ürün diş eti tahrişini en aza indirgiyor. 

VS1 Teeth Whitening All-in-One Kit

6 adet diş beyazlatma kalemi ile beraber gelen ürün USB girişi ile güçlendiriliyor. Dişleri 10 dakikada beyazlattığı iddiası taşıyan ürün dişin dış tabakasına beyazlatıcı serum uyguluyor.

Dermatologlara göre yüzünüz için en iyi 22 güneş koruyucu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here